Domki

Na dzień dzisiejszy w skład ośrodka (ośrodek będzie się jeszcze powiększał) wchodzi 13 domków letniskowych z pół bali (trzy domki 7-osobowe i dziesięć 5-osobowych) z osobnymi sypialniami, wyposażonych w aneks kuchenny z lodówką, łazienkę z prysznicem, TV oraz taras  z meblami wypoczynkowymi i z grillem. 

Na terenie ośrodka znajduje się również budynek mieszkalny z recepcją oraz trzema osobnymi pokojami z łazienkami, TV i lodówkami.

Do dyspozycji wszystkich gości przebywających na terenie ośrodka dostępny jest plac zabaw dla dzieci oraz parking.  Wjazd na ośrodek i parking od ulicy Środkowej. W trosce o wygodę naszych gości domki mają zamontowane systemy grzewcze – grzejniki elektryczne.

Niektóre domki są przystosowane na przyjęcie osób niepełnosprawnych (podjazdy, większe łazienki i szersze drzwi) lub rodzin z malutkimi dziećmi, dla tych ostatnich udostępniamy różne sprzęty takie jak łózeczko turystyczne z dodatkowym materacykiem, wanienka do kąpieli, krzesełko do karmienia, przewijak itp…

Cały teren ośrodka jest ogrodzony, posiada dwa wyjścia – na Ulicę Środkową i na Promenadę i jest zamykany z myślą o bezpieczeństwie naszych gości a w szczególności dzieci.